شرایط استفاده

به سایت ما خوش آمدید. اگر به مرور و استفاده از این وب سایت ادامه می دهید ، شما موافقت می کنید که از شرایط و ضوابط استفاده زیر پیروی کنید و به آنها رعایت کنید ، که به همراه سیاست حفظ حریم خصوصی ما ارتباط [نام تجاری] با شما در رابطه با این وب سایت حاکم است. اگر با بخشی از این شرایط و قوانین مخالف هستید ، لطفا از وب سایت ما استفاده نکنید.

اصطلاح “نام تجاری” یا “ما” یا “ما” به صاحب وب سایتی اطلاق می شود که دفتر ثبت شده در آن [آدرس] باشد. شماره ثبت شرکت ما [شماره ثبت شرکت و محل ثبت نام] است. اصطلاح “شما” به کاربر یا بیننده وب سایت ما اشاره دارد.

استفاده از این وب سایت با شرایط استفاده زیر قابل استفاده است:

  • محتوای صفحات این وب سایت فقط برای اطلاعات عمومی شما است و فقط استفاده می شود. این موضوع بدون اطلاع عوض می شود.
  • این وبسایت برای نظارت بر تنظیمات مرورگر از کوکی استفاده میکند. اگر اجازه استفاده از کوکی ها را دارید ، اطلاعات شخصی زیر است
    ممکن است توسط شخص ثالث توسط ما ذخیره شود: [درج لیست اطلاعات].
  • ما و هیچ یک از اشخاص ثالث هیچ گونه ضمانت یا ضمانتی در رابطه با صحت ، به موقع بودن ، عملکرد ، کامل بودن یا مناسب بودن اطلاعات و مطالب موجود در این وب سایت برای هر منظور خاص ارائه نمی دهند. شما تأیید می كنید كه چنین اطلاعاتی و مطالبی ممكن است حاوی نادرست یا خطا باشد و ما صریحاً مسئولیت هرگونه نادرستی یا خطایی را به حداكثر مجاز در قانون مجاز داریم.
  • استفاده شما از هرگونه اطلاعات یا مطالبی در این وب سایت کاملاً در معرض خطر شماست که مسئولیت آن را نمی خواهیم. این وظیفه شماست که اطمینان حاصل کنید که هرگونه محصول ، خدمات یا اطلاعات موجود از طریق این وب سایت الزامات خاص شما را برآورده می کند.
  • این وب سایت حاوی مطالبی است که متعلق به ما و یا دارای مجوز است. این مواد شامل ، طراحی ، طرح ، ظاهر ، ظاهر و گرافیک محدود نمی شود. تکثیر غیر از مطابق با اعلامیه حق چاپ ، که بخشی از این شرایط و ضوابط را تشکیل می دهد ، ممنوع است.
  • کلیه علائم تجاری بازتولید شده در این وب سایت که متعلق به آنها نیست و یا مجوز آن را دارند ، در این وب سایت اذعان می شود.
  • هر از گاهی این وب سایت ممکن است پیوندهایی به وب سایت های دیگر داشته باشد. این لینک ها برای راحتی شما برای ارائه اطلاعات بیشتر ارائه شده است. متوجه نمی شوند که ما وب سایت ها را تایید می کنیم). ما هیچ مسئولیتی در مورد محتوای وب سایت (های) پیوند شده نداریم.
  • استفاده شما از این وب سایت و هرگونه مشاجره ناشی از چنین استفاده از وب سایت منوط به قوانین انگلیس ، ایرلند شمالی ، اسکاتلند و ولز.

تماس با ما

آیا می خواهید همکاری خود را با ما شروع کنید؟
فرم را پر کنید یا تماس بگیرید

تماس با ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم
از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

شماره تماس:

021123456789

ایمیل:

promosys@mail.com

آدرس:

تهران، خ آزادی، خ بهبودی
ساختمان 101

برای ما بنویسید

لورم ایپسوم متن ساختگی است.